
Жилка Carp Expert 0.35мм 1000м 14.9кг Fluo Orange (30114835)
409 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30114835
+380 (50) 702-13-53
Vodafone- +380 (96) 714-58-37Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жилка Carp Expert Fluo асоціюється у багатьох любителів ловлі карпа, як надійна, якісна і недорога. Жилка яскраво помаранчевого кольору, має здатність протистояти згубному впливу ультрафіолетових променів світла. Основне застосування даної ліски це темний час доби. При світлі ліхтарів Жилка Carp Expert UV Fluo Orange видно дуже чітко, що полегшує роботу рибака з занедбаністю і виведенням риби. Відповідає заявленій розривного навантаження. Відмінно тримає вузол. Як для коропової ліски, має нормальну розтяжність, яка необхідна для амортизації ривків великої риби.
Вся Жилка Carp Expert розмотуванням 1000м поставляється в зручній жерстяній банці.
Особливості:
— Висока міцність на вузлах
— Захищена від ультрафіолету
— Стійка до стирання
— Не має пам'яті
— Зручна розмотування
— Паралельна намотування
Увага! Торгова марка CARP EXPERT належить компанії ENERGOFISH. Остерігайтеся підробок!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energofish |
| Країна виробник | Індонезія |
| Тип | Волосінь |
| Матеріал | Нейлон |
| Діаметр | 0.35 мм |
| Розривне навантаження | 14.9 кг |
| Колір | Помаранчевий |
| Характеристика ліски | |
| Довжина волосіні | 1000 м |
| Тип волосіні | Монофільна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Коропова рибалка, Морська рибалка |
| Довжина | 1000 см |
| Застосування | Основне |
| Країна реєстрації бренду | Угорщина |
| Країна-виробник товару | Індонезія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴

