
Набір свінгерів на ланцюжку Carp Expert CXP LED Chain Swinger Set 4 з підключенням (770909
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 77090904
- +380 (96) 714-58-37Kyivstar
Carp Expert Набір Swinger 4шт під сигналізатор, кейс
Високоякісний чотириколірний набір свінгерів на ланцюжку з підключенням під сигналізатор Carp Expert LED Chain Swinger Set. Поставляються в жорсткому кейсі, із пластику високої міцності, що забезпечує повний захист і зручність транспортування. У наборі знаходяться свінгери жовтого, синього, червоного і зеленого кольору, які вказують на поклевку. В момент клювання у свінгера загоряється лампочка. Різний колір світіння свінгера забезпечує додаткові переваги на риболовлі. Міцна металева ланцюжок з легкістю витримує різкі підсічки. Волосінь фіксується металевими кульками. Є регулювання ступеня фіксації волосіні.Сигналізатори вологостійкі, не енергоємні і надійні в роботі.
Особливості:
— 4 свінгера в наборі
— Корпус свінгерів з металу та пластику
— Свінгери захищені від попадання вологи
— Вага свінгера: 50 г
— Металевий ланцюжок
— Регулювання ступеня фіксації ліски
— Підійдуть до будь стійці або род-поді
— Підходять до стандартного роз'єму сигналізатора
— Колір світіння: жовтий, червоний, зелений, синій
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energofish |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Тип сигналізації | Оптична |
| Розмір кейса | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 20.5 см |
| Ширина | 14.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Електронні |
| Комплектація | 4 електронних свінгера, жорсткий кейс |
| Харчування | "Крона" |
| Сезон | Літо |
| Сигналізатор | Свінгер |
| Країна реєстрації бренду | Угорщина |
| Тип | Індикатори поклевки |
| Установка | На рід-під |
| Елементи живлення в комплекті | Немає |
- Ціна: 1 040 ₴





