
Набір 3 свінгера на ланцюжку Energofish Carp Expert CXP LED Chain Swinger Set з підключенням (7709090
761 ₴
- В наявності
- Код: 77090903
- +380 (96) 714-58-37Kyivstar
Високоякісний триколірний набір свингерів на ланцюжку з під'єднанням під сигналізатор Carp Expert LED Chain Swinger Set. Постачаються в жорсткому кейсі, з пластику високої міцності, що забезпечує повний захист і зручність транспортування. У наборі містяться свингери жовтого, червоного та зеленого кольору, які вказують на клювання. У момент клювання в свингера загоряється лампочка. Різний колір світіння свингера забезпечує додаткові переваги на риболовлі. Міцний металевий ланцюжок легко витримує різкі підсікання. Волосінь фіксується металевими кульками. Є регулювання ступеня фіксації волосіні. Сигналізатори вологостійкі, не енергоємні та надійні в роботі.
Особливості:
— 3 свингери в наборі
— Корпус свингерів із металу та пластику
— Свингери захищені від потрапляння вологи
— Вага свингера: 50 г
— Металевий ланцюжок
— Регулювання ступеня фіксації волосіні
— Підійдуть до будь-якої стійки або род-поду
— Підходять до стандартного роз'єму сигналізатора
— Кольори світіння: жовтий, червоний, зелений
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energofish |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Тип сигналізації | Оптична |
| Розмір кейса | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 20.5 см |
| Ширина | 14.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Електронні |
| Комплектація | 3 електронних свінгера, жорсткий кейс |
| Харчування | "Крона" |
| Сезон | Літо |
| Сигналізатор | Свінгер |
| Країна реєстрації бренду | Угорщина |
| Тип | Індикатори поклевки |
| Установка | На рід-під |
| Елементи живлення в комплекті | Немає |
- Ціна: 761 ₴




